HAKKIMIZDA2007 yılında Eşim Hasan ile butik bir aile işletmesi olarak başladığımız yolculukta hedefimiz sektörün aranan isimlerinden biri olmaktı.On yılı aşkın süre içinde ilk günkü heyecan ve aşk hiç eksilmedi. Çocukların, gençlerin ve her zaman çocuk kalmayı başarabilen yetişkinlerin mutlu, özel günlerinde kostümlerimizle onların yanında olmak ve onların mutluluğuna şahit olmak harcadığımız tüm enerjiyi bize kat kat geri verdi…


Şimdi geldiğimiz 2020 yılında bir çok hedefimize ulaşmış olmanın mutluluğu ile yüzde yüz yerli üretim olan ürünlerimizi sizlere ulaştırmayı aynı sevgi ve özenle sürdürüyoruz.


İşinde uzman atölye çalışanlarımız, birbirinden renkli satış ekibimiz Filiz ve Yasemin ve Mevlüde, Alman kahve ve çikolatasıyla sık sık kapımızı çalarak günlerimizi renklendiren komşumuz Yaşar abi ve beşikten bu işin içine doğan kızımız Zeynep Deniz ile birlikte ailemiz büyümeye devam ediyor.


İstanbul’un şirin, sakin ve huzurlu semtlerinde biri olan Küçükyalı’da  hizmet verdiğimiz Beşik Kostüm’e yediden yetmişyediye herkesi bekleriz.


 

Sadiye İLHAN